Kontakty

hirax@hirax.sk

Konzultácie Pavel Hirax Baričák

Facebook

Videoblogy Hiraxa

YouTube Šlabikár šťastia – narozprávané kapitoly zo Šlabikárov šťastia hercom Milom Kráľom k voľnému počúvaniu

Hiraxova relácia „Šlabikár šťastia s Pavlom Hiraxom Baričákom“ na rádiu Rebeca beží každý pondelok od ôsmej večer, v repríze v sobotu na obed o jednej poobede. Kto nestíhate, záznamy nájdete na tomto YouTube kanály

Možnosť zakúpenia autorových knih s venovaním cez HladoHlas Tam nájdete nielen autorove knihy, ale aj tituly s témami, o ktorých prednáša – vzťahy, strachy, zdravie, stravovanie, sebapremena, hojnosť, chudnutie…

Hiraxova metalová kapela Ramchat

Hiraxov folkrockový hudobný projekt SvetloVlad

Spriaznené a vlastnou skúsenosťou overené duše:

Baba jaga – Je to už snáď aj desať rokov, čo som zažil jej liečenie a popísal ho v prvom diely Šlabikára šťastia. Žiaľ, už nie je medzi nami, tak mi nepíšte o kontakt na ňu.

Bulla Emil, Mgr. (0907853116) – Psychológ a psychoterapeut pôsobiaci v Žiari nad Hronom, ktorý sa venuje dospelým aj detským klientom. V rámci detskej psychoterapie pracuje vždy s dieťaťom aj rodičmi a často hlavne v oblasti emocionálnych a výchovno-vzdelávacích problémoch detí. Dospelým klientom pomáha zvládať krízové životné situácie. Okrem toho sa venuje diagnostike duševných ochorení. V oblasti psychológie športu pracuje individuálne s dospelými aj detskými športovcami.

Bullová Janka, MUDr. (0433241969) – detská martinská psychiatrička zameriavajúca sa na široké spektrum detských psychických ochorení: poruchy autistického spektra, depresívne a úzkostné poruchy, poruchy príjmu potravy, poruchy aktivity a pozornosti (ADHD) a ďalšie detské duševné ochorenia.

Bylinkový dotyk – fyzioterapeutka a bylinkárka Tatiána (0915 541 466): masáže, čistenie lymfy, diagnostika človeka cez jeho svalstvo. Ďalej bylinky, výroba tinktúr a mastí z nich a mnoho iného. Pôsobisko v Martine. www.bylinkovydotyk.sk

Centrum Zdravého života – Danka a Peter Štrelinger (0905 744 596) – chiropraktika, terapia, masáže, prírodné masti a krémy, bylinné sirupy a čaje, gemmoterapeutiká, analýza životného plánu… Pôsobisko v Bratislave. www.centrumzdravehozivota.sk

Čičmancová Katka (0905 493 395) – skvelá numerologička pôsobiaca v Bratislave. www.numero.sk

Fehérová Iveta (0907 359 725, 0917 267 848) – výrobkyňa ušných, telových, detských, čakrových a harmonizačných sviečok Rafael, s ktorými sa dá pracovať aj na mentálnej úrovni a o to väčšou silou disponujú.

Chytilková Ľubka (0911 226 004) – chiropraktička z Turian zameriavajúca sa hlavne na choroby spojené so sakroiliakálnym kĺbom.

Ivana Baričáková (0907 071 352) – distribútor funkčných potravín chlorella a jačmeň od Green ways, produktov nórskej firmy Norsk (rybí olej z treščej pečene s vitamínom D – imunita, ochrana ciev, srdca atď. a rybieho kolagéne), poradkyňa švajčiarskej firmy Just (maste, oleje, kapsule) a Nahrin (výživové doplnky).

Kaqun – penzión Hellena, Piešťany kde ako na jedinom mieste na Slovensku robia kúpania vo vode, v ktorej je navýšený obsah kyslíka. Predávajú aj vodu a kozmetické gely Kaqun, v ktorej je kyslík v oveľa väčšom pomere a naviazaný tak, že nevyprchá. Tieto pobyty sú perfektné pre ľudí, ktorí berú ožiare, či sa nachádzajú medzi obdobiami chemoterapie. Vysoký obsah funkčného kyslíka zvyšuje imunitu, eliminuje stres, lieči kožné a srdcovo cievne choroby. Kúpanie využívajú na zregenerovanie aj športovci, je to unikátna doplnková liečebná technológia aj pre ľudí vo vysokom veku s Parkinsonom, či Alzheimerom.

Klinčúch Roman (0907 751 160) – chiropraktik. Masážna terapia a cvičenie s ľuďmi po mozgovej príhode, úrazoch a iných stavoch obmedzujúcich pohyb. Pôsobisko v Považskej Bystrici.

Kmeť Rasťo (0905883902) – liečenie strachov, tráum a nielen bolestí duše i tela Rasťovou unikátnou metódou. Pôsobisko v Martine.

Kočiš Róbert – učiteľ a univerzálny liečiteľ. Vedie kurzy harmonizácie čakier. Venuje sa liečeniu chorôb fyzického tela a duše. Pomáha aj v týchto oblastiach: vzťahové problémy, pracovné problémy, rôzne závislosti, riešenie problémov v tehotenstve, pomoc pre umierajúcich, ľudí v kóme a ťažkých životných situáciách, problémy s hojnosťou, osobnostné a charakterové vlastnosti človeka, talenty, pomoc na duchovnej ceste. Venuje sa tiež diagnostike karmy, komunikácii s dušou, energetické odbloky, komplexná diagnostika tela a duše, čítanie z plánu duše, pomoc s rozhodovaním v ťažkých situáciách poskytnutím informácií na problém z duchovného pohľadu, identifikácia privtelených duší a iných entít v poli, posadnutie ľudí, identifikácia a čistenie podvedomých programov, ktoré pôsobia autodeštrukčne, pomoc so zdravotným problémami a inými poruchami u detí.
Informácie a prihláška na kurz čakier: https://forms.gle/CiR3gSrpT86UaexKA
Kontaktný formulár pre pomoc: https://forms.gle/MHbeHmzcCoNaNYX68
Kontaktný formulár pre čistenie nehnuteľností: https://forms.gle/qjE8iHGovnAR4HeF8

Kováčiková Bezáková Zuzana Deva (0903 846 399) – výroba a dodanie liečivých ušných a telových sviečky. Pôsobisko v Malackách.

Lichtner Karol (0918 055 307) – Črevná sprcha. Pôsobisko v Turčianských Tepliciach.

Minárová Eva (0907 909 668) – bylinkárka. Duša, ktorá zbiera byliny nielen s rozumom, ale aj so srdcom. Poradenstvo, ako aj dodanie bylín nazbieraných s láskou priamo zo slovenských lúk, pastvín, lesov, hájov…

Pieler Henrieta – (0660 839 00 02, henriet@gmx.at) – Slovenka pôsobiaca vo Viedni a v Badene aplikujúca energetické aroma masáže s použitím esencionálnych olejov.

Slnko v srdci – sestry Sofia a Danka – odbloky, numerologické rozbory, anjelské liečenie, tarot a mnoho iného. A hlavne je to o nachádzaní odpovedí na všetky otázky v tichu Vesmírneho Zdroja – v Sebe. Pôsobisko v Martine a Trenčíne.

Svetlana (0903 192 981) – Ruská liečiteľka pôsobiaca v Košiciach. Žiadne odbloky, iba liečenie na fyzickej úrovni cez energiu Ježiša Krista.

Szabo Peter (0905 525 831) – Slovenský chiropraktik z Kolárova pri Nových Zámkoch, ale aj človek znalý v čistení energií priestoru či posadnutosti.

Tomaštíková Anna (0918 462 352) – Fyzioterapeut v súkromnej praxi, alternatívne metódy, akupunktúra, čínska medicína… Pôsobisko v Ružomberku.

Zaťko Adrian (0950 687 131) – anjelské liečenie metódou Theta Healing a Pranic Healing v napojení na najvyššie Vedomie Stvoriteľa v priestore čistého Zdrojového Svetla.

Životné mapy – Darina Jonášová 0905 635 089, Banská Bystrica, alebo Janka Rariková, 0915 550 050, Považská Bystrica. Riešia a diagnostikujú schémy rodinných vzťahov, hlavne detí a rodičov – uzatváranie sa do seba, nekomunikácia, konfliktnosť, nefungujúce vzťahy dieťa – rodič, prejavovanie sa cez plač, krik, manipuláciu, násilie. Ale aj odhaľujú potenciál dieťaťa, či rodiča…  Proces sa deje cez kreslenie, hravou a nenútenou formou, žiaden výsluch :-).

Kontakty na pomoc pri závislostiach:

Anonymní alkoholici

Centrum pre drogovo závislých na Hraničnej ulici 2, Bratislava. Ústredňa pre poskytovanie informácii: 02/53 41 74 64, 02/53 41 74 72, 02/53 41 74 67

Filius Paul, Žibritov 9 – resocializačné zariadenie zamerané na liečenie od závislostí na drogách a iných návykových látkach, OZ Victus Krupina

Krása A klub, Kanianka – kumunitná organizácia zameraná na liečenie od závislostí na drogách a iných návykových látkach

Menora, Ratková, špecializované drogy

Nelegal, Šurany-Nový Svet – drogy, alkohol, automaty…. 421 915 888 625, nelegal@centrum.sk  

Predná hora, Muránska Huta – nielen alkohol, ale liečia aj mimolátkové závislosti ako automaty, tipovanie… O Prednej hore počúvam len samú chválu o profesionalite, prístupe a výsledkoch. Kontakt: 058/486 61 11

Liečebňa Rieka, Šútovo – väčšinou liečenie závislosti na alkohole. Kontakty: info@liecebnarieka.sk, 043/ 429 50 71