Odmietam niesť spoluvinu „nevinných“!

Som pozitívny, aj keď začiatkom víkendu začne pršať a sused opäť neumyje schody. Som pozitívny, aj keď môj šéf je negatívny, lebo sa práve dozvedel, že jeho milenka je pozitívna na… Som pozitívny, aj keď mi Jehovisti na ulici stále pripomínajú, že koniec sveta je za dvermi. Som pozitívny, napriek tomu, že mi veriaci klaňajúci sa inému Bohu od vedľajšieho stola dohovárajú, že ak sa nezmením, budem sa škvariť v pekle.

Som pozitívny napriek tomu, že vidím okolo seba deti, ktoré sú vychovávané k čestnosti a pravde, až kým počas svojho dospievania nezistia, akí falošní sú ich samotní rodičia. Som pozitívny, napriek tomu, že vidím sklamaných partnerov, ktorí skutočne verili na vernosť „až kým nás smrť nerozdelí“, kým sa nedozvedeli o nevere, o ktorej vedelo široké okolie omnoho skôr, ako samotná osoba, ktorej sa to bytostne týkalo. Som pozitívny napriek tomu, že štát mi sľubuje istotu, dôveru a doživotný blahobyt, ale sám je neschopný platiť, má obrovské dlhy a pod hrozbou zákonov a systému má vybudované šikovné páky, ako odo mňa peniaze „na tvrdo vytĺcť“. Som pozitívny napriek tomu, že politici mi sľubujú zaručený dôchodok a pracovné miesto, aj keď vždy vyjde najavo, že kšefty, státisícové úplatky, všimné a slušnú penziu majú zaručenú iba oni.

Som pozitívny, aj keď sa dennodenne falšujú notárske zápisnice, kujú pikle, piklia kuje, všetci žijeme v Babylone, kde každý rozpráva inou rečou vidiac iba svoje vízie, profit a prospech, zabíjajú sa milióny zvierat, aby sa humanoidné vrece odpadkov nazývané „človek“ mohlo do sýtosti prežrať a zbytok ľahkovážne vyhodiť, pretože dobu expirácie upraveného mäsa určila nejaké papierová komisia EÚ a nikoho netrápi, že na svete denne zomiera od hladu nespočetné množstvo našich bratov a sestier. Som pozitívny, aj keď sa stále strieľa do ľudí, vraždí, znásilňuje, lúpi, rabuje, ničí a vojny na svete klíčia rýchlejšie ako pšenica druhákovi na parapetnej doske deckej izby.

Budem pozitívny, aj keď mi utrápení ľudia budú rozprávať, že sa im zlomil necht za nohe, pustilo očko na drahých pančuchách, sused kúpil auto za dva melóny, smotánka sa chystá na Viedenský ples, Nora schudla kilo aj štvrť, Braňovi praskla struna na gitare a zlatá žila na čele, Fico predusmrtil pohľadom novinára, Mečiar ho pridorazil krikom v spolupráci s kolotočom jeho medvedích rúk a Dzurinda ho nadobro zašliapol na svojom bicykli Soby 20. Budem pozitívny, aj keď budem počuť, ako sa bratia a sestry hádajú kvôli dedičstvu, syn zabil mamu a nejaký Rakušan sa hral na Mengeleho. Budem pozitívny, aj potom, čo sa dozviem, že aj trinásta časť speváckej súťaže Superstar sa narodí, zdražela znova elektrina, voda, plyn, vzduch, myšlienky, park, rieka, les, znova uväznili slobodu slova ako aj slobodu samotnú, Hedviga sa rituálne samozavraždí, Tomáš Bella ma vyradí z blogov a ja tak prídem o množstvo vymožeností včetne kúpiť si slovenské legendárne albumy so zľavou, Slovensko vypadne z Á-čkovej hokejovej skupiny a pri vedľajšom stole bude súčasne plakať štyridsaťtri zlomených „emo“ postavičiek.

Budem pozitívny, aj keď dostanem kopačky, vyhodím sa z práce, Murko ma dnes vytrepe v šqvoši, ba i vtedy, keď ma niekedy prepadne choroba a doktori chodiaci okolo mňa budú predstierať, že všetko vedia, hoci vedia naisto iba jedno a to to, koľko mnoho o zdraví iba tušia. Budem pozitívny, aj keď mi všetci vyškolení a fundovaní znalci, altruisti, veriaci i neveriaci, laici, odborníci, či vedci v odkazoch, proste „ľudia“ za týmto článkom obratom a nahnevane vysvetlia, že som debil s veľkým Ká, že som omylom dýchajúca kocka ľadu bez srdca a že nepatrím medzi „civilizované“ bytosti, za aké sa oni vyhlasujú. Nech vypadnem z ich stáda, lebo „ja necítim“. Neveriaci negativisti budú na mňa bľačať, že som sa narodil so šiestimi zmyslami a žijem tento level tu na tejto Zemi a že sa mi to aj tak nebude dariť. Napriek tomu zostanem pozitívny a budem ich všetkých MILOVAŤ!

Som a budem pozitívny, lebo som prišiel na to, že som SLABÝ. Že nie som schopný niesť utrpenie celého sveta a tak som si povedal, že úsmev už nikdy nespustím z líca… ZA NIČ NA SVETE!!!

 

Hirax

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *