Mudr. Savčenko je homosexuál aneb buďte tolerantní k ľudom s …

… opačnou sexuálnou orientáciou! Nie som homosexuál, ale nevadia mi. Vadia mi tí, ktorým vadia.

Už mi lezú na nervy všetci tí netolerantní mudrlanti, ktorí vykrikujú do sveta urážky na ľudí s inou sexuálnou orientáciou. A nedaj Bože sa do vlády dostane takýto idiot a začne podľa svojho chorého morálneho rebríčka určovať pravidlá pre celú spoločnosť.

            Veď je to úplne normálne, narodili sa s tým, sú takí. Kým mi niekto nejde na silu vopchať penis niekam, o čom ja mám svoju osobnú predstavu, že má odtiaľ iba vychádzať, nech si pre mňa za mňa sexuje s hocikým, hocijako, len nech s tým súhlasí aj ten partner a nerobí niečo proti jeho vôli. Sú to ľudia rovnakí, akí sme my, len majú v sebe niečo, čo sa nedá len tak opraviť (aj keď som už čítal aj články, ktoré zvestovali, že homosexualita sa dá liečiť). Neurážajme ich, nevtipkujme na ich adresu, akceptujme ich a majme ich radi.          

            Chcú uzatvárať manželstvá a ja odpovedám jednohlasne ÁNO. Len vývoj spoločnosti v tejto oblasti potrvá pravdepodobne ešte desiatky rokov. Môj názor je, že za sto rokov to bude normálne na celom svete. Pozrite sa na Holandsko. Kontrola počatia sa voľne praktizuje, homosexualita sa toleruje, mnohé drogy sú legálne, pornografia je legálna a ľuďom s neznesiteľnými bolesťami je povolená eutanázia. A viete čo? Majú menej zločinov, menej tehotných tínejdžerov, menej drogových závislých a menej potratov ako najpobožnejší národ na svete – USA. Oni sú úplne šialení, dokonca rozmýšľali, že odstránia semafory, že vodiči tak budú vo väčšom strehu. Milujem takto racionálne zmýšľajúcu spoločnosť, kde morálka závisí od dôsledkov konania jednotlivca.

            Počul som aj taký názor, že nebyť ľudskej civilizovanosti, príroda by sa sama vyčistila od týchto „omylov“. Nie je to pravda. Aj medzi zvieratami sa vždy nachádza určité percento opačne orientovaných zvierat a rodia sa neustále. Niekde je proste chyba v programe.

            Pred mesiacom som bol s dvomi kámoškami, ktoré poznajú majiteľov (ináč by ma tam nepustili, musel by som byť najprv asi niekým „doporučený“), vo vrútockom Šanghaji. Každú sobotu tam býva vykričaná diskotéka pre gayov a lesbičky. Poviem vám, že už dlho som sa tak dobre nezabavil. Tu je pár pikošiek a postrehov.

            Išiel som na záchod a močím si do pisoára. Vedľa mňa ciká nagelovaný chalanisko. Príde tretí a vraví tomu môjmu susedovi:

– Posuň sa, veď tá mušľa je dosť veľká.

             A tak si tam len tak spoločne močili, len tak láro-fáro kecali a popritom okukávali svoje prirodzenia. Upozorňujem ženskú populáciu, že toto medzi heterosexuálne založenými mužmi nie je bežná vec – teda kým promile neoblizuje silvestrovkú hodnotu. A keď sme už pritom Silvestri, aj ten bol. Teda bol pánsky striptíz. Fešák svalnatý sa tam vyzliekal. Moje kamarátky len tak bystrili zrak na jeho anatomickú stavbu tela. A kde je ten Silvester a prechod na Nový rok? Veď vám vravím – všetci netrpezlivo čakali, tlieskali, pískali a nakoniec prišiel kok.t! A mne vypadlo z úst:

– Ty kokos, aká osemcentimetrová bakuľa!

            Kamarátky usúdili, že nič moc, hmhm, no ja neviem, vy ženy ste večne nespokojné. Asi by som mal napísať obranu na takto obdarených mužov, že aj s malým šaškom sa dá zahrať veľké divadlo, ale na to mi zasa raz povedala jedna kamarátka toto:

– Paľo, never tomu, nedá.

            Tak a teraz som vám vlastne viacej uškodil, ako pomohol, hmhm. No čo už, už som to napísal. Ale čo vás nezabije, to vás posilní. Ale späť do Šanghaja – bolo tam dobre, príjemne, inteligentná spoločnosť, žiadne bitky, žiadny extrémne opití ľudia a moje priateľky si skutočne pochvaľovali, že toľko pekných chlapov po kope už dlho nevideli. Veru starajú sa o seba. A hlavne neboli dobyvační, majetnícky a slizkí a práve preto sa tam chodí baviť veľa normálnych báb – lebo si v pokoji zatancujú a nemusia riešiť žiadneho uslintaného debilka, čo sa hrá na mafiána, len aby dostal niekoho do postele na jednu noc. Jeden feši sympaťák v tom Šanghaji dokonca začal baliť jednu z tých mojich kamarátiek a takto jej šepkal do ucha:

– Počúvaj ma, ja som ešte s babou nespal. Môže to byť dobré, neskúsime?

– A kam ma dáš, do riti? Ja som old school, – menežovala.

– Hehe, nie, nie, skúsim to normálne, – smial sa.

            Neskúsili nič, ale Hitler sa pokúšal. Navrhol liečiť tento problém konečným riešením, ale ja by som ho chcel vidieť, keby sa mu narodil potomok s opačnou sexuálnou orientáciou, ako by ho poslal do koncetráku. A život mi veľakrát naservíroval práve to, v čom som sa hral na machra. Škola hrou, toť príklad. Zavolala mi kámoška:

– Paľo rozbila som auto, fest som z toho v depke.

            A ja múdry:

– Pousmej sa na tom. Veď je to len materiálno, buď rada, že sa ti nič nestalo.

            Na druhý deň som havaroval ja a život sa mi škeril do tváre:

– Nech sa páči, pán mudrlant, ukáž sa, ako sa vieš teraz usmievať na svet ty.

            Už asi viete, kam s tým cielim. Mierim na tých ľudí, čo vykrikujú na adresu takto orientovaných ľudí kritiku a urážajú ich. Snáď si spomenú na tieto slová, keď sa im narodí „iný“ syn či „iná“ dcéra.

            Bol som na kurze Mudr. Savčenka a ten tiež pridal jednu pikošku, lebo sa raz takisto náhodou vyskytol v Šanghaji. Rozprával sa s nejakým homosexuálom a ten mu hodil perlu do ucha:

– Žena? To je len úbohá náhražka pravej ruky.

            No vidíte, sú aj zábavní… A prečo ten nadpis? Mudr. Savčenko povedal krásnu vetu: Duševne zdravý človek nemôže byť ponížený a urazený“ a tak ťa Vladimír pozdravujem. Ber toto ako môj osobný test na teba, iba skúšam tvoje kurie oká, či si skutočne zdravý a v harmónii a či sa iba na tom nadpise pousmeješ, alebo ti to trošku zatrasie nervíkom v malíčku ľavej nohy. A teoreticky mi je to jedno, lebo práve ty si ma naučil byť sebavedome zdravý a egoistický, hehe. A aby som len nebral, tak aj dávam: http://www.vitalitanet.sk   tu nájdete viacej o tomto psychológovi, ktorý ma vo veľa veciach posunul ďalej a potvrdil mi niektoré veci, ktoré vo mne zatiaľ len driemali. A je skutočne na ženy, to sa nemusíte báť. (Tánička, pozdravujem ťa!).

            A na záver neprajníkom – keď sa mi narodí dcéra lesbička, či syn homosexuál, budem ich ľúbiť celým mojim srdcom a bez predsudkov. A vyškolím ich do života tak, že nepocítia a nedotkne sa ich žiadne nepochopenie od okolia, to si môžete byť istí. Viem to už teraz. Ale už koniec, idem do vane:

– Karóóól? Poď mi umyť chrbááát…

 

Hirax

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *